تعمیرات و نمایندگی مجاز بلک اندکر

نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی بلک اندکر

تفال سرویس، اولین نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش بلک اندکر و یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات لوازم برقی خانگی بلک اندکر در تهران می باشد.

تفال سرویس، یکی از تخصصی‌ترین مراکز تعمیرات بلک اندکر در تهران میباشد که با بیش از 25 سال سابقه درخشان و مفید، بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای و علمی در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی بلک اندکر، توانسته است رتبه و جایگاه خود را بعنوان نماینده برگزیده و برتر حفظ نماید.

تفال سرویس، با ارائه خدمات تخصصی تعمیرات بلک اندکر در دو شعبه، شعبه مرکزی، تقاطع امیرآباد و فاطمی و شعبه شمال و غرب تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، توانسته است تجربه چندین ساله خود را در تعمیر انواع لوازم برقی خانگی بلک اندکر با علم روز دنیا گره بزند و با داشتن نمایندگی مجاز بلک اندکر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بلک اندکر همیشه پیشرو باشد.

تعمیرات تخصصی بلک اندکر:

-تعمیرات تخصصی ماکروفر بلک اندکر

- تعمیرات تخصصی جارو شارژی بلک اندکر

شعبه مرکزی

آدرس: خیابان کارگر شمالی، پایین تر از چهار راه فاطمی، پلاک 1258، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس:

02166436070 

22 - 02166903913

ایمیل: info@tefalservice.com

شعبه سعادت آباد

آدرس: سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان معارف، پلاک۱۱، درب سمت چپ

شماره تماس:

02122145135

02122142489

ایمیل: info@tefalservice.com 

ما را دنبال کنید!

    

درباره ما

گروه خدمات پس از فروش مولینکس و تفال از سال 1370 کار خود را در رشته تعمیرات لوازم برقی خانگی شروع کرد. با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات، نگهداری و خدمات پس از فروش لوازم برقی خانگی از جمله مولینکس و تفال توانسته ایم بهترین و شایسته ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.